Skip Navigation
 
     

e-raamatud

e-raamat Kuldtäht Ericule

Ostukorv

Kogus:
minu korv
Hind:3.90
prinditrüki leht
Eric Taylor on esimese klassi poiss, kes vajaks koolis õppides abi
ja tuge, kuid kahjuks ei ole õpetajal tema jaoks just kuigi palju aega ning Ericule öeldakse, et ta peab jääma ka teiseks aastaks esimesse klassi.
Seda kuuldes kutsuvad Ericu kasuisa vanemad poisi suvevaheajaks enda poole, et teda õppimises aidata et Eric saaks sügisel teise klassi minna. Õppimine edeneb päris kenasti kuid sügisel selgub, et Ericu perekond peab kolima teise piirkonda ning seetõttu jääb Eric terveks kooliaastaks koos vanaema, vanaisa ja tädi Caroliga vanasse koolimajja elama.
See aasta toob endaga kaasa erinevaid kogemusi ja mitte ainult koolitarkust, samuti leiab Eric endale palju uusi sõpru ning oma elu suurima sõbra - Jeesuse.

Ilmumisaasta: 2013
Väljaandja: AKEL

Tähelepanuks e-raamatu tellijatele
  • E-raamat on autoriõigusega kaitstud ning e-raamatu autoriõigused kuuluvad kirjastajale ja autorile. E-raamatu ostmisel võib seda kasutada ostja ja tema leibkonna liikmete poolt. Igasugune muu levitamine on keelatud.
  • E-raamat sisaldab sotsiaalset DRM-i - st raamatusse on lisatud ostja andmed. Kui soovite e-raamatut kinkida, siis palume märkuste lahtrisse lisada lõppkasutaja täisnime ja e-maili aadressi
  • E-raamatut on võimalik piiramatu arv kordi alla laadida adventkoguduse siseveebist - http://sise.advent.ee . Selleks palume konto luua enne tellimuse sooritamist, või peale konto loomist sellekohane teade saata koos tellimuse kinnitusega pood@advent.ee aadressile.
  • E-raamat edastatakse ostja (või lõpptarbija) e-mailile ja tehakse adventkoguduse siseveebis kättesaadavaks hiljemalt teisel tööpäeval peale makse laekumist.
  • Hetkel on e-raamatud kättesaadavad pdf formaadis - seega neid on võimalik lugeda arvutis, tahvelarvutis, mobiiltelefonis, e-lugeris ja teistes seadmetes. Lähiajal lisandub ka epub formaat. Kõik võimalikud formaadid sisalduvad ühe teose hinnas.
  • E-raamatu failid edastatakse peale makse laekumist hiljemalt teisel tööpäeval tellimuses toodud e-maili aadressile ning lisatakse ka kliendi kontole adventkoguduse siseveebis.
  • E-raamatu ostmisega nõustute nimetatud tingimustega.