kolmkosmilist_esikaas.jpg

Kolm kosmilist sõnumit praeguseks ajaks, Mark Finley

Meie universumi kaks titaanlikku jõudu on olnud tuhandeid aastaid sõjajalal. See on konflikt armastuse ja isekuse vahel, headuse ja kurjuse vahel, Jeesuse ja Saatana vahel, kes kunagi oli taeva inglitest kõrgeim, nimega Lutsifer.

Praegu, kui läheneme sõja viimasele lahingule, on Jumal saatnud meile - sulle, mulle ja igaühele maa peal - pakilise palve teha kõige olulisem valik, mida eales teeme.

Samamoodi nagu vaenlane Saatan ei puhka kunagi ja teeb ööpäevaringselt parima, et ajendada meid valima tema isekuse teed, sirutub ka Jeesus oma Vaimu kaudu pidevalt meie poole. Ta kutsub meid andma oma mõistuse ja südame - mõtted ja tunded - , üleüldse kõik, Temale vastusena Tema piiritu, kõikehõlmava armastuse eest.

Ilmutusraamatu 14. peatüki kolm inglit kuulutavad valju häälega lõpuaja hoiatuse ja armastuse sõnumit, mida on meil kõige enam vaja teada, kui selle maailma viimased päevad hakkavad otsa saama. 

Ammu aega tagasi teatas mässuline ingel Lutsifer, et Jumal on ebaõiglane ja et Teda ei saa usaldada. Sellest ajast peale on demonstreeritud kaht vastandlikku vaatenurka: armastust, mis toob küllusliku ja igavese elu, ning isekust, mis toob surma. 

Kolme ingli hea sõnum on, et ARMASTUS VÕIDAB!

*****************

Mark Finley on telesaate "It is written" ("Kirjutatud on!") endine kõneleja. Ta on kirjutanud enam kui 70 raamatut ning rahvusvahelise evangelistina reisinud paljudes paikades üle maailma. 

*****************

Liimköide, 284 lk, 112x180mm

Kirjastus IVA, 2021


6,00 €

Üldandmed

ISBN 9789949670567
Otsing

Kategooriad