Lapsevanem Jumala juhtimisel - esikaas.jpg
Lapsevanem Jumala juhtimisel - tagakaas.jpg

Lapsevanem Jumala juhtimisel, Sally Hohnberger

Autor Sally Hohnberger koos Tim ja Julie Canutesoniga.

„Jumal, ma rikun oma laste kasvatamise ära! Ma tahan seda õigesti teha, aga ma olen nii masenduses, et olen valmis alla andma. Võib-olla saaks keegi teine nende kasvatamisega paremini hakkama.”

Kas sa oled kunagi olnud sellises olukorras? Loomulikult oled ja seal oli ka Sally Hohnberger. Varustatuna selliste piiblitekstidega, nagu „Lapsed, olge kuulekad oma vanemaile” (Efeslastele 6:1), püüdis see noor kõrgete ideaalide ja kõrgelennuliste eesmärkidega kristlasest ema kasvatada korralikke ja kuulekaid lapsi. Kuid selle asemel, et vormida oma lapsi Kristuse sarnaseks, ärgitasid tema üha kasvav karmus ja viha neis hoopis mässulist vaimu. Ta tahtis kõik pooleli jätta, kuid Jumalal oli talle näidata midagi imelist.

„Lapsevanem Jumala juhtimisel” pole tüüpiline laste kasvatamise raamat. Sa ei leia sellest värskeimaid käitumisteaduse tehnikaid või vestlussaadete psühholoogiat. Kuid sa leiad siit täiesti uue ja üllatava lapse kasvatamise viisi – Jumala juhtimisel!

Tuntuks saanud osalisena oma abikaasa Jimi poolt läbiviidavates pereteemalistes loengutes, on Sally paberile pannud oma kogemused ja põlvedel õpitud laste kasvatamise meetodid. Selle tulemusena valmis värskendavalt praktiline ja vaimuliku lähenemisega raamat, mis aitab sul avastada oma laste südame võitmise suurima saladuse – sinu isikliku elava ühenduse Jeesusega.

Kui sa oled püüdnud elada enda ja teiste ebarealistlike ootuste tasemel, kuid see pole õnnestunud ning kui sa tahad järgida Jumala plaani, siis näitab see raamat sulle, kuidas saada Tema plaani ja tahte kohaseks lapsevanemaks.

Kahe jumalakartliku mehe ema Sally Hohnberger rändab oma abikaasa Jimiga mööda maailma ja viib läbi seminare pereelust ja ehtsast kristlusest. Organisatsiooni Empowered Living Ministries kaudu on Hohnbergerid kuulutanud Jumala Sõna peaaegu kõikides USA osariikides ja 13 välisriigis.

ISBN: 978-9949-9318-1-1
Ilmumisaasta: 2012
Väljaandja: AKEL
Lehekülgi: 152
Mõõdud: 148x210mm
Liimköide


3,00 €

Üldandmed

ISBN 9789949931811
Otsing

Kategooriad