fbpx
skip to Main Content

1,50

Tootekood: 42971 Kategooria:

Kirjeldus

Verepilastus, abielurikkumine, varastamine, eelarvamused, mõrv…

Kas see on nende inimeste pattude nimekiri, kes neil viimseil päevil on hüljanud Jumala? Ei, see on vaid valik pattudest, mis leiavad aset koguduses, kes nimetab ennast „ülejäänuteks“.

Vaatamata uuele valgusele, milles rõhk on headel tegudel, tervisereformil, kristlikul standardil ja hilise vihma ootusel, võitleb adventkogudus paljude samasuguste pahedega, mida ta kadunud maailmas hukka mõistab.

Vasturääkivus tunnistuse ja elu vahel, mis meie liikumises on valulikult silmatorkav, kutsub paljudes esile kahtluse koguduse kui ülejäänute staatuses. Teised näevad pretendeerimises äravalitusele vaimulikku uhkust, silmakirjalikkust ja kõrkust. Kus on tõde? Clifford Goldstein uurib kirglikult ja siiralt armastatud kogudust Piibli prohvetikuulutuste mikroskoobi all ja toob selguse küsimustesse: Kes on ülejäänud? Kas Laodikeia võib olla ülejääk? Kas ideel „jäägist jäägis“ on mingit alust? Kas ülejäänud võivad usust taganeda? Jne.

Jumal kutsub endiselt rahvast, kes kuuluks täielikult Temale. Rahvast, kes esindaks Teda eredamalt kui ükski eelnev põlvkond. Kas adventistid on sellele üleskutsele vastamisega hiljaks jäänud?

ISBN: 978-9949-9021-3-2
Ilmumisaasta: 2010
Väljaandja: AKEL
Klamberköide, lehekülgi: 108
Mõõdud: 150×210 mm

Back To Top