skip to Main Content

5,00

Kategooria:

Kirjeldus

Raamatus „Kristuse tähendamissõnad“ selgitab ja kommenteerib autor Jeesuse armastatumaid õpetusi ning pakub sügavat vaimulikku pilguheitu Tema tähendamissõnadesse. Lugejad on mitme põlvkonna vältel kuulnud selle raamatu lehekülgedelt oma südamele rääkimas sama häält, mis rääkis tähendamissõnu kaua aega tagasi ja mis kutsub ikka veel: „Tule minu juurde!“ Autor ei kirjuta kui kuiv ajaloolane või tehniline kommentaator, vaid kui Issandat armastav sõnumitooja. Ta annab praktilisi nõuandeid viisil, mis puudutab südant. Need, kellele meeldib raamatutes tähtsaid kohti alla joonida, on sageli leidnud, et nad on alla jooninud kõik selle raamatu leheküljed.

Ellen G. White (1827-1915) on kahtlemata olnud seitsmenda päeva adventkoguduse kõige mõjukam rajaja. Tema kirjutised on kujundanud ja juhatanud adventismi kogu kirik ajaloo vältel. Ka pärast sema surma 1915. aastal on tema juhtnöörid jätkuvalt adventkirikut suunanud. Tänapäevalgi loevad miljonid Ellen G. White’i raamatuid, et leida sealt motivatsiooni ja nõuandeid.

———————–

E-raamatu ostmiseks on vajalik luua advent.ee kasutajakonto lehel sise.advent.ee. Toote saate alla laadida oma kasutajakontolt siseveebis peale raha laekumist ja toote saadavaks tegemist (tavaliselt 1-2 tööpäeva jooksul).

Tavaliselt on e-raamatud saadaval pdf formaadis, mõned raamatud täiendavalt ka e-pub formaadis.

E-raamatud võivad sisaldada nn sotsiaalset DRM-i, ehk selle isiku nime, kellele on selle e-raamatu kasutusõigus antud.

E-raamat sisaldab autoriõigusega kaitstud materjale, ning kogu e-raamatu sisu on autorikaitse objekt.

E-raamatu tasuta või tasu eest edasiandmine (välja arvatud kasutaja leibkonnaliikmetele) on keelatud.

E-raamatu kasutamisel nõustute ülaltoodud tingimustega.

Back To Top